Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

Anping Xingtai Wire Mesh Co., Ltd.

Orzecznictwo
Chiny ANPING COUNTY JIAFU WIRE MESH MANUFACTURING CO.,LTD Certyfikaty
Chiny ANPING COUNTY JIAFU WIRE MESH MANUFACTURING CO.,LTD Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Anping Xingtai Wire Mesh Co., Ltd.
O nas

Anping Xingtai Wire Mesh Co., Ltd. znajduje się w hrabstwie Anping w prowincji Hebei, która jest słynną chińską siatką drucianą. Firma ta zajmuje się profesjonalnie produkcją, przetwarzaniem i sprzedażą różnych produktów z siatki drucianej.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem produkcyjnym, mocnymi możliwościami badawczo-rozwojowymi, bogatymi doświadczeniami i pełnymi środkami kontroli, aby zapewnić pełny asortyment siatki drucianej i przetworzonych produktów dla klientów na całym świecie. Oferowane przez nas produkty z siatki drucianej obejmują rozszerzony narożnik, perforowany narożnik, narożnik PCV, tło wykończenia, siatkę cewki / listwę zwojową, siatkę ścienną, deskowanie wysokożebrowane, listwę żeberkową, zwój ramowy / krawędź z cegły, blachę stalową z poszerzaniem, stal Bar, siatka budowlana, panel z drutu spawanego, siatka ochronna, siatka z włókna szklanego itp.

Anping Xingtai Wire Mesh Co., Ltd. podąża za wizją dążenia do pierwszej jakości i budowania dobrej reputacji w prowadzeniu biznesu i stara się dostarczać wysokiej jakości produkty i doskonałe usługi dla naszych klientów. Obecnie eksportujemy do USA, Europy, Azji Południowo-Wschodniej i kilku innych krajów. Chcielibyśmy nawiązać długoterminowe relacje biznesowe z Państwem. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Pub Czas : 2017-12-15 10:41:01 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
ANPING COUNTY JIAFU WIRE MESH MANUFACTURING CO.,LTD

Tel: 86-0318-7753558

Faks: 86-0318-7753558

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)